Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitefight Зона

форум на bitefight
 
ИндексПортал - ИграТърсенеПоследни снимкиЕкип на форумаРегистрирайте сеВход

Share
 

 доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 1:40 pm


Нов супер оператор: FReSHBlooD

written by TheExplorer at Thursday, September 19th 2013, 9:13pm
Уважаеми потребители,

както някои от вас вече са забелязали, FReSHBlooD е повишен до супер оператор.

До сливането на сървърите (нямаме дати) ще отговаря за следните сървъри:

3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 101, 102

Съответно супер оператор Gabriella вече ще отговаря за сървъри:

1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14



Поздрави,
TheExplorer

bg.bitefight.org - мениджър
[You must be registered and logged in to see this link.]


Забележете...Сървър 6 и 9...са с по два СГО-тадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 1658706775 А сървър 7 изобщо го няма....
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 2:09 pm

:Д инфи е админ на с7 нали ??
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 2:10 pm

да,инфи е там...но на мен друго ми е интересно..
дали умишленое е сложил по две СГо-та на 4,6,9 или е просто некадърен...
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 2:12 pm

аз залагам на второто :Д
Върнете се в началото Go down
boc1
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
boc1

Брой мнения : 9
Регистриран на : 26.08.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 2:20 pm

И `кво с7 няма SGO ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 2:21 pm

Ами,да....http://board.bg.bitefight.org/index.php?page=Portal
НО пък 4,6,9 имат по две СГо-тадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПон Сеп 23, 2013 9:23 pm

Еми, може би там има доста нарушители... а в другите сървъри е по-спокойно :roll: доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302 
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyВто Сеп 24, 2013 3:27 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


Брей,и в другият форум цъфнахме...
Върнете се в началото Go down
phpBB
V.I.P
V.I.P
phpBB

Пол : Male
Брой мнения : 101
Регистриран на : 29.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Окт 04, 2013 10:45 am

И аз не съм доволен от новият ТМ доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302 прекалено е стегнал работата иначе екипа си е горе доле добре
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Окт 04, 2013 11:13 am

аз доколкото разбрах от него,ще има нови промени в екипа(отново) дано излязът кадърни кадри
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Окт 04, 2013 3:35 pm

Имаш напредвид ..да влязат кадърни доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 и да излязат остатъка от некадърните :lol: 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Окт 04, 2013 3:37 pm

обаче,на мен ми направи впечатление,че TheExplorer изобщо не защитава екипа като албодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Явно разбира,каква стока садоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Окт 04, 2013 3:41 pm

явно че по добре да изчисти грешките на старите от екипа ..отколкото да ги потулва ..което си е за адмирации. 100 пти по добре да каже ..да има проблем с това и това и ще го оправим ..отколкото някоя простотия ...като ..перфектна комуникация ..или екипа е железен .. евала ..когато си пич си си пич и си личи ..дори и когато имаш натрупани негативи от предните ...бе ..власт имащи ..да не дрънкам глупости във форума :lol: 
Върнете се в началото Go down
phpBB
V.I.P
V.I.P
phpBB

Пол : Male
Брой мнения : 101
Регистриран на : 29.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПет Окт 04, 2013 4:58 pm

аз лично не съм имал проблеми с хората от екипа, има какво да се желае, нооо с времето всичко става доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyСъб Окт 05, 2013 7:01 am

Съмнявам се...Според мен трябва да се започне на ново,тези са безнадежднидоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 5:38 am

И дотам ще се стигне.Всички вероятно ще бъдат подменени...просто в момента няма с кого..затова и предполагам не са отнесли шута.
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 6:20 am

caniball... си тръгна останаха още малко силно се надявам да не махнат брутален че двата ми най-важни героя са в негови страни доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 6:41 am

А дано,но надали! Брутален ще си тръгне най-вероятно,няма да е загуба доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
За Фико се изненадах,че го изгониха...Той обикновено върши мизериите в комплект с Габриела.Аз очаквах тя да е първа..
Но се надявам и Габриела да си тръгне скоро.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 6:48 am

Според мен,Габриела най-добре си играе картите от всичките..
В с8 примерно...тя подпомага на D3MON ,но всички обвиняват Инфи ,защото той е ГОдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
В с12 беше същата историядоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 8:06 am

бе ..шега майтап...един по един слабите оператори си заминават(ЗА канибал нямам представа колко е бил силен или слаб).Махнат ли ги ...какъв пердах ще отнесат псевдо играчите...които в момента се наливат заради некомпетентите от бившия екип...ммммммммммммм.....нямам търпение да слеят сървърите доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 3471482903 
80% от "мутрите" ще почнат да мрънкат че играта им е затъпяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 8:08 am

Камиша,това сливане ще бъде сиг 2015,според мен тогава ще има само малки нивадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 2002378302
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 9:04 am

бях написал коментар че не мисля и до коледа да е готово те ми викат споко ще е ама като гледам няма да го бъде
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyНед Окт 06, 2013 1:22 pm

честно казано и аз се изненадах .... не бях поглеждал нещата от тази гледна точка
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyСря Окт 09, 2013 8:31 pm

samo na mene li tova mi prilicha na cirk 4ovek koito e stanal predi broeni dni go pose e sgo sega moderator e go skoro  obiknoven igra4 koma 6te go napravqt  ...... toq ne znae kakvo var6i

само на мене ли това ми прилича на цирк човек който е станал преди броени дни го е сго сега модератор е го скоро обикновен играч кома ще го направят ..... тоя не знае какво върши


Последната промяна е направена от n0name на Пет Яну 17, 2014 12:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Нарушена т.10 от правилата на форума -25%)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 EmptyПон Окт 14, 2013 5:23 pm

хораааа,знаете ли къде се загуби ROIMing?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
Subject: Re:

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Недостъпен

Добре дошли в нашата общност! Моля пишете на кирилица и спазвайте правилата на форума!
BiteFight-Bg Board Bot





Ранг: Форум бот

Регистриран на: 06.03.2014
Върнете се в началото Go down
 

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Бисери на екипа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bitefight Зона :: Fun Zone :: Дискусии-