Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitefight Зона

форум на bitefight
 
ИндексПортал - ИграТърсенеПоследни снимкиЕкип на форумаРегистрирайте сеВход

Share
 

 доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
apa6ko
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 5
Регистриран на : 05.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyЧет Сеп 05, 2013 4:31 pm

доволни ли сте от промените в екипа....

лично аз да... доволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyЧет Сеп 05, 2013 4:38 pm

Лично аз нямам наблюдения в/у работата на новите попълнения и за това няма как да изкажа мнение.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyЧет Сеп 05, 2013 5:19 pm

Аз не знам новият на колко чашки е бил като ги е наемал.От нито един не съм доволна.
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyНед Сеп 08, 2013 9:01 pm

Сега засега съм видял единствено какви са деиствията на новия ТМ. НЕ СЪМ доволен от темпа с които прочиства екипа
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyНед Сеп 08, 2013 9:15 pm

Е той, като го гледам връща и бивши членове...
Пример: anakonda доволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302 
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 4:47 am

Вярно е...но АНАКОНДА не беше лош ГО.Естествено е да търси можещи хора в екипа си,евентуално в бъдеще тези хора ще обучат останалите.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 6:26 am

Аз съм с Анакондата в сървър 13 и определено  не съм доволнадоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302
Нито отговаря на въпросите ,който и задавам( свързани с играта).
Нито е редовнадоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302

А ,може би не съм доволна от нея, защото  n0name много вдигна летватадоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 3:55 pm

Може би си права за летвата...нямам идея никога не съм бил в сървър в които той е бил ГО ...колкото до АНАКОНДА ..нямам представа защо не е отговорила.Възможно е да е претоварена от 3-те сървъра ,възможно е въпроса да е специфичен ...не знам отговора доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 единственото коет ознам е че когато бяхме колеги с нея се справяше превъзходно ...но пък ..аз доста се изтеглих от всичко свързано с ЕКИПА още когато напуснах.Единственият допир беше когато се опитаха да ме правят на луд...и ..мисля че се кротнаха вече доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 4:29 pm

С анаконда специално се засякохме докато бях ГО и то в началото още. Помагала ми е, но не винаги беше от активните оператори. Относно това колко разбира играта не мога да кажа... не ми се е налагало да я питам нещо свързано с нея.
Но все пак, до колкото знам тя е ГА в друга игра на GF и се предполага, че трябва да е отговорна личност.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 4:34 pm

Знам,знам...
Дано поне стане по активнадоволни ли сте от промените в екипа.... ? 1658706775
Сегашното състояние на екипа е под всякаква критика като цялодоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302
Спрямо 2009 е пълна трагедия...
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 6:26 pm

за това си права..2009 беше уникално силен екип...с някои съвсем малки изключения..тогавашния ТМ беше ...лудница доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 колко безсънни нощи ...и колко нерви и кавги ...но ..беше железен екип доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 много изискваше от операторите ..но и ..беше 20 часа дневно на линия..знам защото тогава имах проблеми със съня доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 24/24 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 ..тежък период..добре че мина доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 сега спинкам като бебе доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 6:36 pm

Именнодоволни ли сте от промените в екипа.... ? 1658706775 Колко и албо ся да ми говори колко съвършен бил сега екипа...
За мен екипът 2009 си остава най-добриятдоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302(Въпреки,че Албо е дошъл тогава,ясно защо нещата са пропаднали)
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 6:48 pm

Албо..той тогава беше друг..нищо общо с надувката от .преди ..."шапката" доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 7:17 pm

тогава харесваше ли му да го наричате палавник?
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 7:20 pm

Камиш, не знам Боби какъв е бил преди това и не искам да ме имате за негов защитник, но мога да кажа с чисто сърце, че докато аз бях в екипа той беше човека, който ме обучи на основните неща. Винаги е бил насреща, като съм имал някакви по-сериозни проблеми. Честно да си призная, не знам от къде идва тази неприязаност към него.
Възможно е да е допускал и грешки... всеки го прави, но чак толкова черен не е, колкото се опитват да го изкарат.
Не е тайна за теб, че ГО и МОД екипа не бяхме и не СА в добри отношения. Сега причините няма да ги изтъквам, но си е факт.
Играя играта от времето на Zambidis & TSControl предполагам ги знаеш. Е мога да ти кажа, че тогава пак имаше такъв момент. Потребителите да искат да махат екипа.
Другия подобен момент беше с може би до сега най-некадърния и малоумен ТМ - а именно Архангел Михаил... божеее, такова просто същество никога не съм срещал през живота си, на всичкото отгоре и неграмотен!
Ще ме извиняват всички, които са против Албо, но играта е видяла, къде по-лоши от него...
Не се знае "новите" дали няма да са по-зле... доволни ли сте от промените в екипа.... ? 1658706775
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 7:42 pm

Ок..не искам да споря.Моето мнение за него е мое.Изградено е с времето ..когато съм бил с него в екип..и ..след като се махнах.Нямам никакво намерение да го плюя...в доста теми показах колко е адекватен относно играта и правилата.За архангел..не съм имал абсолютно никакъв допир с него и ...не мога да кажа и дума.
замбидис..имам някакви бегли спомени.. доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 ааааа..да да ..адекватен ...до момента в които не се намеси една козлудуиска к... както и да е ..и стана същия като нея.По негово време окрадоха 1 сървър.. да ..има и по лоши от АЛБО..но не са много.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 7:55 pm

пиленца имайте едно на ум,че Theexplorer най-вероятно чете тази темадоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302)))
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 8:37 pm

Няма лошо.Точно по темата говорим доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 Ако разхвърляме по времена екипа ...
екипа на замбидис...средна работа ..с крадец от СГО НАГОРЕ
АРХАНГЕЛ ...тишина ..тоест ..успешен
реивън ..малко под средно ниво
ТМ.. доста над средно ниво
АЛБО ...ужас ужасен...лъжи,некомпетентност...бе ..уффф
сега .."ДОКТОРА" (ако чете да ме извинява за прякора) 3-4 прояви ..и все на място...надявам се да е успешен.
Него му се падна тежка задача ...да обучи на ново екипа ..като им обясни от АБВ правилата,тълкуване на наказания ..и да вкара в ред почти всичко което е в пред разпад ..от ..АЛБО..да върне доверието в екипа ..мноого много тежки задачи
Върнете се в началото Go down
Tombstone..
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 5
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 9:17 pm

Да си изкажа и аз мнението относно предишния и сегашния екип.. много ме няма в обясненията, но се надявам да ме разберете до някъде..
Да започнем от предишния екип.
За мен предишния екип (преди този в момента) беше пълна боза.. особено Албо..  Албо прави цялата работа и пусне подчинените да му замажат лъжите така, че да повярваме.. Абе общо взето за предишния не мога да кажа нищо добро.. 2-3 които си вършеха работата като хората, но не за първи път осъзнавам, че човек щом вземе малко права над другите започва да ги гази вместо да им помага.
За наблюдението над сегашния екип единствено мога да кажа, че не ми харесва това, че постоянно отсъстват.. което не е много хубаво за играчите.., но за разлика от това ТМ TheExplorer излезе човек на място.. това са наблюденията ми към него.. каквото съм го помолил и каквото съм го питал винаги ми е отговарял на момента без да увърта и без да ми излиза с номера "по късно имам си работа" или нещо подобно.. Смея да твърдя, че за сега това е най-сериозния и най-печения член на екипа и ако продължава така след месец два три година ...  БГ общността ще е много по различна спрямо екипа.. няма да има тези кавги мизерии и прочие което беше допреди да се появи този човек..
Та да се върна на Албо..  преди когато му се възхищавах (ако може да се каже) и сме си писали постоянно .. ( неща за играта ) каквото съм го питал ми е отговарял макар и не веднага.. което е разбираемо де... но ме е яд едно на него.. , защо когато разбрах за всичките му лъжи с които е лъгал мен и други играчи и се опитваше и въпреки, че го хванахме на тясно, че лъже той продължи да го прави убеждавайки ни в лъжите му..  Той спря да ми отговаря ? Писал съм му не един път важни за мен неща за играта.. от 3 месеца не съм получавал съобщение от него ... писал съм у в ирка в форума общо взето навсякъде където имам връзка с него.. не ми отговаря.. нали заради това е Гейм Администратор.. да помага на хората, а не да се мазни на всички, а когато се престрашат и се изправят срещу него той ги отрязва ?? Вместо да напише един пост в който признава, че е лъгал и осъзнае грешките си и поне малко да се опита да върне доверието на хората към него... ?  
И друго ако TheExplorer не беше дошъл в БГ екипа Албо нямаше да си мръдне и пръста.., а ние играчите щяхме да си поспориме с екипа в темите...
И още нещо за Албо.. той изобщо не си държи на думата каквото каже НИКОГА не го е изпълнявал. Ако вие ми дадете 1 пример в който е казал и изпълнил нещо аз ще ви дам 3 в обратната посока доволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 9:54 pm

Ето..това е мнението на потребители за албо...
идея нямам какво и как е обяснявал...фактите са ...съвсем други.Да обясни за работата с туловете ..е елементарно ..от там на сетне ..забрави.Той от играта хабер си няма...никога не я е играл ..сериозно имам напредвид.Конкретен въпрос ..и ..загасва.Времето за реакция е точно колкото да попита тоя и ония и да скалъпи някакъв що годе отговор..а дали е верен ..това е друга тема.
Иначе е възпитан ..културен ..до момента в които не бъде позастъпен ... после ..забрави.Няма въобще да казвам за измамите които се покриваха ..за махнатите наказания ..за измислените ограничения само и само да се опрости всичко ..та да може и той да се включи...бе ..тотален въздух..
нонеим..имал си достъп до сикрета ..чел си предполагам мои постове в които съм го защитавал...има и теми в които съвсем ясно личи кога съм му давал рамо да излезе от положение ..и всичко е до момента в които реши да ме лъже,манипулира, тогава чашата преля и ..е те какво се случи.
хората са си го казали .като не знаеш да целуваш ръка ..целуваш....подкръстие доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyПон Сеп 09, 2013 10:11 pm

Виж, аз пак казвам, че не искам да излизам негов защитник.
Казвам това, което съм видял от работата си с него.
Истината е че рядко съм се обръщал с въпроси към него. Главно се обръщах към СГО или към някой по-опитен колега (апа6ко и Габриела), тогава бяха ГО-ри.
Реално аз и нямах мн скандали в с13. Нямаше големи драми (като цяло спокоен сървър) - sun-shine може да потвърди.
Винаги съм гледал да действам според правилата. Винаги съм се съветвал с колеги. И не съм имал много недоволни потребители. Дори съм влизал в лют спор със СГО, заради потребители, които бяха ощетени с несправедливи банове.
След като поех и с1, наистина ми дойде в повече доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 
Тоя сървър беше тотално занемарен... имах доста работа там, и до колкото можах го изчистих. След това разбрах, че ще ставам татко и нямаше как да отделям толкова време за играта, колкото преди. И за това просто напуснах, не исках да преча. Не е била причината Албо или някой друг от екипа.
Камиш, да гледал съм ви писанките там. Говорил съм и с Боби по темата за дрязгите ви. Той ми изказа неговата теза.
Но честно казано, не ми влиза в работата това...
Мисълта ми е, че заради това, че сте недоволни от неговата работа, не е нужно да го отнасят и останалите от гейм екипа, защото наистина има кадърни оператори сред тях и играта може само да загуби, ако те се махнат.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyВто Сеп 10, 2013 5:28 am

На бас че неговата теза е коренно различна от моята доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 Като знам колко лъжи се изсипаха по мои адрес ...няма да се учудя ако неговата теза е за нещо за което или хал хабер си нямам ..или никога не се е случвала доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 
Неговата теза включваше ли свалени наказания за мулти защото играчите са му обещали повече да не играят така ,или свалени наказания за споделяне на акаунт защото героя е на член на екипа и още и още и още...
Можи пък да е защото говорих с КОМА и вместо него беше изгонен предния ТМ..а той се покри като мишка и остави другите да оберат пишкира....
Както и да е ...все тая..сега е важно да стане силен екип за да се стабилизира играта....
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyВто Сеп 10, 2013 5:00 pm

Абе да ти кажа, не ми пука вече.
Така или иначе не съм част от екипа на играта и не мога да ги мисля другите.
Гледам си форума и се старая нещата тука да се получат доволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302 
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyВто Сеп 10, 2013 6:04 pm

n0name написа:

Реално аз и нямах мн скандали в с13. Нямаше големи драми (като цяло спокоен сървър) - sun-shine може да потвърди.
.
Сървър 13 още си е същият спокоен сървър,като изключим няколко кражби на герой,няма проблеми доволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302
Камиша,екипът е една от причините играта да е това състояние в моментадоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302Това,че те масово са влезли в екипа за да си избиват комплексите (Много от нас са били свидели на това тяхно дейстие).Ти и сам забелязваш какво е състоянието в момента.В най-добрият случей има по 20-30 човека във всеки сървър,който влизат всеки ден.Масово се отказват.."сега е важно да стане силен екип за да се стабилизира играта.... " и да стане не ни трябва вечедоволни ли сте от промените в екипа.... ? 2002378302 Екипът скоро време ще стане по многоброен от играчите...
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? EmptyВто Сеп 10, 2013 6:58 pm

Именно..и аз това казвам.ЕКИПА ..или по точно екипа на албо..е виновен.
Тук поне може да се каже истината за неговия екип.
Да видим ..обучение ..
АЛБО хал хабер си няма от играта и правилата ..тогава кои обучи операторите които той взе? Никои..наи бегло запознаване с туловете и това е
Следене за нарушения...
Какво се следеше което той може да обясни... брои атаки за 5-7 дни и мулти
атаките отпаднаха автоматично...мултито отпада с предупреждение ...тоест ...мъж жена ,приятелка и прочие...никои не следи за атаки над общи опоненти или прехвърляне на предмети между акаунти..
Може би покриване?
меже би подпомагане?
може би споделяне?
кое?Той идея си няма от тези неща ..защото не играе ...
за засичане на анализери ,скриптове ,полза на бъгове ..изобщо няма да споменавам.
Напълно нормално е всичко да се разпада с такъв слаб екип..не че нямаше хора които искаха да са активни от ГО-тата ...но ..никакъв шанс с такава дървена глава
И ..така повечето играчи се отказаха....защото не е нормално ..да правиш стратегия с месеци ..и някои цървул за 10 мин да се въоръжи защото е подпомогнат а оператора е слаб и не може да го хване...
и още много много други примери ...бе карай доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? 3471482903 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? Empty

Върнете се в началото Go down
Subject: Re:

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Недостъпен

Добре дошли в нашата общност! Моля пишете на кирилица и спазвайте правилата на форума!
BiteFight-Bg Board Bot





Ранг: Форум бот

Регистриран на: 06.03.2014
Върнете се в началото Go down
 

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Бисери на екипа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bitefight Зона :: Fun Zone :: Дискусии-