Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitefight Зона

форум на bitefight
 
ИндексПортал - ИграТърсенеПоследни снимкиЕкип на форумаРегистрирайте сеВход

Share
 

 доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyВто Окт 15, 2013 5:48 pm

Аз да си призная, не съм доволен от това, че махната VIP ранговете за бившите членове на екипа. Чувствам се ощетен... хахахаха доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyВто Окт 15, 2013 5:52 pm

А защо палавника го направи точно след Фико?
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyВто Окт 15, 2013 5:57 pm

Нямам никаква идея. Дали е умишлено или не, можем само да предполагаме.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyВто Окт 15, 2013 5:58 pm

Няма да предполагаме ,най -добре да го питам....
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyВто Окт 15, 2013 6:24 pm

интересно ми е..как някои изобщо го бърка ранга ..броя постове ..и тем подобни неща... може би аз съм над нещата ..но ..като гледам какви невероятни напъни има ..само за ранг..бе ..луда работа :lol: всевъзможни тъпни ..за да се наливат постове ..то не са кулинарни съвети ...книги,филми,мачове ,какво общо имат с бф ..ужас доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 12:29 pm

ahuhihi написа:
..то не са кулинарни съвети ...книги,филми,мачове ,какво общо имат с бф ..ужас доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
– тук предполагам главно визираш моят Инфиернодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302)
За разлика от повечето членове на екипа той се опитва да провокира потребителите да пиша( и с поведението си на ГО провокира, но това друга тема).
Аз подкрепям инфиернодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302(само за действията си във форума,за тези като ГО.....)
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 4:50 pm

добре че си е инфи да има кво да чета във форума иначе е се замрял :Д
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 4:52 pm

Аз на инфиерно след 2 години ще му разкажа игратадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 1658706775))
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 4:53 pm

защооо :Д или по точно защо след 2 години :Д
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 4:55 pm

Заради неговият моралдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302)))
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 4:55 pm

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСря Окт 16, 2013 4:56 pm

Ние с него си имаме договорка,но за това друг пътдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 1658706775
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyЧет Окт 17, 2013 3:39 pm

sun-shine написа:
ahuhihi написа:
..то не са кулинарни съвети ...книги,филми,мачове ,какво общо имат с бф ..ужас доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
–  тук предполагам главно визираш моят Инфиернодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302)
За разлика от повечето членове на екипа той се опитва да провокира потребителите да пиша( и с поведението си на ГО провокира, но това друга тема).
Аз подкрепям инфиернодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302(само за действията си във форума,за тези като ГО.....)
не бе ..в интерес на истината ..нямам идея кои ги е писал тези теми...имах напредвид ..че изобщо нищо общо с играта нямат ..просто се пускат какви ли не тъпни за да се натрупат постове..които в последствие служат за някакъв глупав ранг...и т.н.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyЧет Окт 17, 2013 3:58 pm

играта умирадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 1658706775
това с готварството може да провокира 1-2 месеца писане,но после?
Ще видим действията на младият меринджей...дано поне той направи нещо свясно
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyЧет Окт 17, 2013 6:22 pm

Ами така, като гледам май нищо съществено не прави, а и какво ли би могъл... Гледам, слага, маха оператори, стигна се до там модератор да има операторски права. Според мен няма да има много полза от това, но времето ще покаже. Истината е, че всеки чака това ВЕЛИКО СЛИВАНЕ и докато не стане факт, потребителите ще са недоволни.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
phpBB
V.I.P
V.I.P
phpBB

Пол : Male
Брой мнения : 101
Регистриран на : 29.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyЧет Окт 17, 2013 8:09 pm

М аз лично смятам, че тоя пич е спал на течение... лично бих му сложил край на жалкия жовотец ако имах възможноста
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyЧет Окт 17, 2013 8:27 pm

всеки има право на мнение...
ако трябва да сме честни ..къде беше поставен?
в екип които идея няма от играта ,лъжат мажат и създават интриги ..времето им в бф ..се простираше само и единствено в спам раздела.измислени наказания ..напук ..за да дразнат играчите ..умишлено извъртане на правила ..и още и още и още..
с идването си...първата работа беше ..да изгони тарторите в шаиката...в момента дърпа конците на мишоците ..за да вършат някаква работа ..докато намери хора които да му се доверят ..и ..после ..дуспа и на тях...опита да влее свежа кръв в умрял екип като включи 1-2 стари оператори ...и фрешблъд.колкото до него ..от комуникацията ми с него ..подразбрах единствено ..че се чопли по чуждите форуми ...и знае англииски доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 на фона на останалите ...направо е с 2 гърди напред доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
тоест ..за времето което е на поста Експлорер ..постигна много повече ..отколкото ла*няния екип на албо.
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyЧет Окт 17, 2013 8:38 pm

ahuhihi написа:
всеки има право на мнение...
ако трябва да сме честни ..къде беше поставен?
в екип които идея няма от играта ,лъжат мажат и създават интриги ..времето им в бф ..се простираше само и единствено в спам раздела.измислени наказания ..напук ..за да дразнат играчите ..умишлено извъртане на правила ..и още и още и още..
с идването си...първата работа беше ..да изгони тарторите в шаиката...в момента дърпа конците на мишоците ..за да вършат някаква работа ..докато намери хора които да му се доверят ..и ..после ..дуспа и на тях...опита да влее свежа кръв в умрял екип като включи 1-2 стари оператори ...и фрешблъд.колкото до него ..от комуникацията ми с него ..подразбрах единствено ..че се чопли по чуждите форуми ...и знае англииски доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 на фона на останалите ...направо е с 2 гърди напред доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
тоест ..за времето което е на поста Експлорер ..постигна много повече ..отколкото ла*няния екип на албо.
Да, фрешблъд е оператор в Англия. Нямам наблюдения върху работата му и не мога да го коментирам.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyПет Окт 18, 2013 12:00 pm

Ти нямаш,но аз имам....Той е с нас в с13....И чесно да ти кажа след като ти ни напусна е пълна трагедия....Нито на Го случихме,нито на СГО.
Така относто модератора изпълняващ функции на ГО,от всички точно най-скараният с играта избра....
Но нека видим след "великото" сливане,колко оператора ще останат и коидоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyПет Окт 18, 2013 1:43 pm

защо да е най скаран с играта?
реално ..като изключим марков никои от останалите не играе играта от мод екипа...тоест ..пак е взел най-доброто което е намерилдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903 
Според мен...сега засега с ресурсите които разполага Експлорер твори чудеса :shock: 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyПет Окт 18, 2013 1:44 pm

По-добър от ....... нямадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 1658706775( в МОД екипа)
Върнете се в началото Go down
apa6ko
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 5
Регистриран на : 05.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСъб Окт 26, 2013 8:20 am


ranga go mahna zaradi canibala... ot gordost !

ahuhihi ... koii sa tartorite v shaikata. ... dokolkoto znam samo tenev e izgonen ... men li vizirash kato tartor ... ili canibala...

tooo toq nachin na upravlenie e noj s dve ostrieta... v edin moment nqma da mojete da prostestirate ...
primera sam az... vij mi posledniq post... ii mi kaji s koe zaslujih bana !


za men e po pravilnoto da se dade dumata/shans na vseki noo v ramkite na razumnoto ... kakto i beshe .... beee tova e edna igra... dosta pisanici za 10 kartinki ... ne mislish li



zabeleji kakav otgovor poluchih ... ee za kakvo si govorim


ранга го махна заради канибала... от гордост !

ahuhihi ... кои са тарторите в шайката. ... до колкото знам само тенев е изгонен ... мен ли визираш като тартор ... или канибала

тооо тоя начин на управление е нож с две остриета... в един момент няма да можете да протестирате ...
за мен е по правилното да се даде думата/шанс на всеки ноо в рамките на разумното ... както и беше .... беее това е една игра... забележи какъв отговор получих ... ее за какво си говорим
====================

Отговор от: TheExplorer 2013-10-20 17:39:31  
Здравейте apa6ko,
блокиран сте за обида към екипа,
отправена в официални IRC канал на играта.
Блокирането е постоянно.
Поздрави,
TheExplorer
Bitefight.bg - мениджър на екипа
---------------------------
Вашето съобщение: 2013-10-19 23:29:38  
имам бан с неясна причина ... лицето което ми го сложи отказа да даде основателна причина , надявам се че ще бъдете благоразумни да ми споделите тази тайна.. доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302


Последната промяна е направена от n0name на Пет Яну 17, 2014 12:32 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти (Reason for editing : Нарушена т.10 от правилата на форума -25%)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyСъб Окт 26, 2013 12:20 pm

ranga go mahna zaradi canibala... ot gordost ! - така относно канибала,всички знаеха (или поне повечето) ,че ще махнат,беше въпрос на време! Аз очаквах да е по-скоро,ако трябва да сме честнидоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302
Иначе ....камиша ,'".като изключим марков никои от останалите не играе играта от мод екипа.." и данката и donotbrotherme ииграя игратадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 1658706775
С donot... даже сме играли доста дълго заедно в с13 и с8
Върнете се в началото Go down
ShudqViSeNaAkula
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Пол : Male
Брой мнения : 2
Регистриран на : 27.10.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyНед Окт 27, 2013 8:01 am

здравейте,попрочетох ви известно време с някои доста се посмях. хубаво би било някои членове на екипа с посредствени герои да не акълуват тлкова..
Та по същество - от някои промени съм доволен, от др не според това което чета във др форум даонтбодър ми доста добре разбира от играта, не съм видял някои от вас или другите там членове в конкурентния ви форум да обесни нещата като него ,че и по-бавно схващащите като мен да го разберат.

ащо да е най скаран с играта?
реално ..като изключим марков никои от останалите не играе играта от мод екипа...тоест ..пак е взел най-доброто което е намерилVery Happy Very Happy Very Happy
Според мен...сега засега с ресурсите които разполага Експлорер твори чудеса Shocked

по повод това изказване аз лично знам,че мацето играеше до скоро в с 8 и то с доста добър герой,май на тенев го подари,даркмун има в с 1 голям вампир,в с 8 май играеше също, и александър има голям герой за другите не съм сигурен,но е хубаво някои хора като приказват да знаят а не само да си дрънкат.

Инак ви е хубав форума,като изключим че вси4ко е копирано от стария дано сте питали дали може да ползвате някои неща инак не ви прави чест.пожелавам успех и ще ви чета с интерес,ако не ме баннете за поста,но няма как всеки си има мнение
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 EmptyНед Окт 27, 2013 6:48 pm

Аз оценям твоето мнение,и не нямам никаквото намерение да те баннвам!
1.едно е да имат герой ,съвсем друго е да играя с тяхдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302Аз лично съм имала член на екипа в клана и влизаше 1 път седмично,като гледам хората от екипа ,единици са тези, който играят редовнодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302
Та по същество - от някои промени съм доволен, от др не според това което чета във др форум даонтбодър ми доста добре разбира от играта, не съм видял някои от вас или другите там членове в конкурентния ви форум да обесни нещата като него ,че и по-бавно схващащите като мен да го разберат.Иначе аз съм блондинка,и аз съм по-доволна от n0name и данкатадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 2002378302С петър съм играла 1-2 години и....абе не обяснява толкова добре колкото данката и цецко,определено!доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 3471482903
Иначе...от тия които трябваше да стават Го-та от Мод екипа,donot беше най-лошият избордоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 1658706775
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
Subject: Re:

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Недостъпен

Добре дошли в нашата общност! Моля пишете на кирилица и спазвайте правилата на форума!
BiteFight-Bg Board Bot





Ранг: Форум бот

Регистриран на: 06.03.2014
Върнете се в началото Go down
 

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Бисери на екипа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bitefight Зона :: Fun Zone :: Дискусии-