Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Добре Дошли!
За да можете да ползвате пълните възможности на форума е необходима регистрация, която е напълно БЕЗПЛАТНА и отнема само няколко минути!

П.С Ако имате желанието да се присъедините към нашият екип, моля свържете се с BordOwner n0name или Board Administrator phpBB

Поздрави Администратор

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 47913010

bitefight-bg.foruma.biz team
Bitefight Зона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitefight Зона

форум на bitefight
 
ИндексПортал - ИграТърсенеПоследни снимкиЕкип на форумаРегистрирайте сеВход

Share
 

 доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyВто Сеп 10, 2013 7:11 pm

Мм....голяма грешка също е ,че единици са хората от екипа ,който играя в моментадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Аз до колкото и разбрах от някой членове от екипа..Албо наемал хора само, защото били членове на екипа на някоя от другите игри на Game Forge доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Абе пълна трегедия са всичките,аз съм играла при всичките и сега при новите попълненияи пак не съм очарована...
И друго.....екипът от 2009 НИКОГА не си е позволявал да лъже толкова много колкото този на Албодоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Дано поне Албо си вярва ,че е екипът е прекрасен....
П.П Не ми се мисли ква глупост е направил екипа щом всички изчезнаха...

Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyВто Сеп 10, 2013 10:16 pm

Оооо... за ботове и скриптове, колко съм проверявал туловете... направо не е истина доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 
Той и Canniball... може да потвърди. Тъкмо му бях обяснил как стоят нещата с наказанията и как да следи нарушенията, че започнаха да ни натискат за тези скриптове и ботове. Дори си го бях дръпнал, за да видя на какъв принцип работи и да мога да го засичам по-лесно.
Вижте пак казвам, аз не искам да бъда защитник на никого, но ако има потребители (освен sun-shine, които да са играли в с13 или с1, докато бях аз ГО там) и са имали оплаквания от работата ми там нека ги напишат!
Това се опитвам да кажа, че не винаги ГА носи пълната вина за действията на подчинените си ГО-ри. На някои толкова им е акъла.
Моето мнение от периода изкаран в играта като ГО е че apa6ko, Gabriella, Canniball..., донякъде BRUTALEN са едни от добрите оператори на играта.
За останалите няма как да изкажа мнение, тъй като рядко сме имали допирни точки.
И да, с Албо също сме имали спорове.
Бях махнал мои собствени 2 бана, тъй като в сикрета беше написано, че ГО, може да маха единствено сложени от него банове.
Е да, ама го нямаше написано, че трябва да се съвещая със СГО или ГА и така се стигна до скандал със sparki77, тъй като по това време тя ми беше СГО.
Както и да е, бановете бяха премахнати, защото в последствие разбрах, че съм ги сложил грешно.
Мисълта ми е, че наистина има доста пропуски в правилата, както за играчите, така и за хората от екипа.
Само се надявам след сливането да не стане по-голямо мазало, че не ми се мисли какво ще стане. доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302 
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 5:11 am

Никои не е безгрешен...също и никои не е застрахован от грешка ...но едно е да я направиш и да се извиниш евентуално ...а съвсем друго да се изцепиш "така съм решил така ще бъде" и ...в последствие за да оправдаеш тази грешка да започнеш да променяш правила и начини за тълкуване....да опиташ да прекараш ред простотии и да прецакаш труда на сума си и хора само и само да изплуваш....
факта в екипа на албо е че читавите хора бързо се ориентираха и се махнаха ...и остана ...шлаката...
а относно това което казваш че той не бил виновен...ще ти кажа какво ми отговори предния кома когато разговарях с него относно нарушенията( по памет)
"Виновен е шефа на екипа затова че не е успял да събере и обучи правилните хора за силен и сплотен екип.Слаб лидер ..слаб екип" и ...направи голяма грешка..даде власт на овцата и махна пъдаря доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 и ..е те резултатадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 
Най тъпото е че след всичките интриги които се завъртяха,цялото ламтене за власт ...и всичко е ..за нищо.Да бъдеш на върха на нещо от което идея си нямаш...няма печалба...бе ..не го разбирам.Да извъртиш хората които всячески са се опитвали да ти помогнат защото си тъп и ограничен и не можеш на 2 магарета сено да разделиш...
Даи да не си говорим за АЛБО ....пфффффф
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 3:53 pm

Цецко, принципно рядко мненията ни се разминават...но от кога фико е добър ГО?За Апашко и Габриела също можем да спорим.Пък и каква е представата за добър член на екипа?
Едно е да са готини хора,друго е да знаят правилата.На мен и апашко и инфиерно са ми много симпатични имат богата обща култура и т.н ,но като стане въпрос за играта...Между другото те са тримата с който съм имала най-големи проблеми относно тяхнато тълкуване на правилата.Аз съм играла и при тримата и не мога с чиста съвест да кажа ,че някой от тях е добър оператор.Има и друго..ти си бил член на екипа..нормално е отношението им към теб да е едно към нас друго..доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302Аз съм играла при фико (най-вероятно ти не си) и съм виждала и по-добри...


П.П Ще е хубаво Албо или TheExplorer да пишат доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302Да си кажат и тяхното мнение ..доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302






Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 4:05 pm

Да права си, не съм играл в сървърите на Фико, а на Иван съм играл все пак имах герой в с8.
Нямам наблюдения върху неговата работа, защото просто не съм имал проблеми с героя си.
И да така е монетата винаги има 2 страни. Аз казвам това, което съм видял, вие от своя страна правите същото. Истината е някъде по средата доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302 
А относно Albo & TheExplorer, надали някога ще влезнат тук.
Най-вероятно съм ги издразнил с този форум. Но реално погледнато не вредя на никого, така че не ми пука... :afro: 
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 5:23 pm

n0name написа:

Най-вероятно съм ги издразнил с този форум. Но реално погледнато не вредя на никого, така че не ми пука... :afro: 
Ами и мен екипът ме дразни от 2009 ,ама ги търпя,така че и те ще изтърпят товадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903
Особено " милите " думи,който се изсипаха по адрес на екипадоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 12, 2013 11:54 am

Ако трябва да цитирам АЛБО това е "конструктивна критика"...супер ме кефеше с тия крилати и високопарни клишета доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 
Имаше и още някаква подобна фразичка за която не се сещам в момента ...но никога няма да забравя оная тъпня с трите езика доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 
единия владеел перфектно(български)
другия малко( англииски )
и третия хич (които и да е той)
ако се включа по логиката ..аз съм полиглот...владея всеки един език... доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 но на различно ниво доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 
единия перфектно
други що годе ..
останалите въобще доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 12, 2013 5:58 pm

Мен друго ми е интересно. Забелязвам, че доста хора са във "ваканция".
Според мен нещо се мъдри в цялата тази работа, ама да видим какво.
Не вярвам всички да са хукнали на море в средата на септември месец. доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903

П.П. и другото, което коментирах със sun-shine, забелязах, че младия Меринджей (изследователя) доста често ми гледа профила в другия форум... само не знам какво се опитва да види :cyclops:
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 12, 2013 6:20 pm

И твоя и на томб,моят го зяпа Марковдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Отностно екипа..според мен пак са сгафили яко(за поредн път)
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 12, 2013 6:30 pm

Мен този пост ми направи впечатление и по-точно удебелената част:
TheExplorer написа:
Привет!

По принцип няма проблем да играете от различни компютри и интернет доставчици. За Ваше удобство е добре да сте предупредили съответния оператор за сървъра, в случая обстоятелствата относно екипа на играта са малко по особени, така че напишете ми лично съобщение тук във форума (мисля, че най-лесно за Вас ще бъде да разговаряме тук във форума), за да проверя.

Ако имате някакви други въпроси, чувствайте се свободен да ми зададете и тях.


Поздрави,
TheExplorer

bg.bitefight.org - мениджър
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 12, 2013 6:36 pm

хаха .все повече се убеждавам,че кастрацията е единственото решение за оправянето на екипа..
вече мисля да пусна и една такава анкета...
Върнете се в началото Go down
apa6ko
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 5
Регистриран на : 05.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2013 5:23 pm


e nqma kak hora poturpevshi ot banove da sa dovolni ot teq koito sa gi nakazali .... interesna diskusiq se zaformila....loshoto e che novite got-a sa defakto stari...... vse si mislq che novobranci biha se spravili dosta po dobre... ako se obuchat kachestveno ... v taq nasoka smeq da tvardq che ne ga obuchava go-tata... realno toi gi nasochva do nivo obshti prikazki ... ot tam natataka go poema GO-to koeto mu e kolega po sarvar....aa chast ot tqh  sa nezainteresuvani ...a kak da se puluchi togava neshto kachestveno .... ne stava...


paaak i otnosno poznaniqta... na operatorite ne mislq che sa nujni koi znai kakav opit za da si go ... po skoro za da hvanesh smisala na igrata ne sa ti nujni geroi po 500+ lvl ... nz ne e moi problem ....

no fakta che nqkoi postoqnno se namira da te plue ee dosta draznesht.... nikoi ne tarsi vinata v sebe si .... tova e



е няма как хора потърпевши от банове да са доволни от тея които са ги наказали .... интересна дискусия се заформила....лошото е че новите гот-а са дефакто стари...... все си мисля че новобрамци биха се справили доста по добре... ако се обучат качествено ... в тая насока смея да твърдя че не га  обучава го-тата... реално той ги насочва до ниво общи приказки ... от там нататака го поема ГО-то което му е колега по сървър....аа част от тях са незаинтересувани ...а как да се получи тогава нещо качествено .... не става...


пък и относно познанията... на операторите не мисля, че са нужни кой знае какъв опит за да си го ... по скоро за да хванеш смисъла на играта не са ти нужни герои 500+ лвл ... нз не е мой проблем ....

но факта че някой постоянно се намира да те плюе ее доста дразнещ.... никой не търси вината в себе си .... това е


Последната промяна е направена от n0name на Пет Яну 17, 2014 11:52 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Нарушена т.10 от правилата на форума -25%)
Върнете се в началото Go down
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyСъб Сеп 14, 2013 5:34 am

не е точно така...
аз като играч имам доста наказания ..основно за брои атаки.никога не съм се оплакал когато наказанието е правилно поставено.умишлено нарушавах това наказание (в повечето случаи) и ..1-2 пъти не.Пазара ...ползвам го ...чат пат ..ако ще продавам платен предмет..но не с цел подпомагане ...не ми е необходимо ..в сървъра може да ме бият 2-ма ако са с по 4 свери а аз не съм активирал...също и не подпомагам ...не ме устроива ...мм...финансоводоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 3471482903 не мишкарувам и за печатите ..3 камъка ...пфф..при положение че мога да вкарам 50-100 лв и да ги ползвам седмица или месец ...
колкото до обучението....как той да ги научи ..когато за него бф е червено черна страница с бели букви и грозни картинки? точно ..само някви общи приказки ...които е чул от тук от там...и толкова .. слага новото ГО при старо ..което е обучил със същите глупави общи приказки ..и си мисли че ще стане нещо...да ама не.
за заинтересованоста ..напълно ги разбирам че не са ...защото супер мизерно е да изрънчиш тула да засечеш продажби ,ип,час на влизане ..тип на вадене на злато ..сравняване с дни на часове на игра..преглед на съюзи ...слагаш наказанията ..и идва "кокошкаря" след теб и дори без да те уведоми ти маха наложените наказания..."защото така е решил"или защото с ония си правили мохабет в ирк и му станал симпатиченили пък бил член на екипа ...или нещо си друго
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyНед Сеп 15, 2013 10:03 pm

Е виж, относно обучението при мен нещата не стояха точно така, защото намерих колеги, които да си разбират от работата и да ми помогнат и на мен да вляза бързо в крачка.
Относно кой играч на кого е бил симпатичен не мога да изкажа мнение. аpa6ko може да потвърди, че по времето в което бях в екипа и той ми беше СГО, никога не е имало делба на играчи от моя страна.
За мен правилата бяха, като закон който важи за всички без значение.
Главния проблем наистина идва от тълкуването на тези правила. Защото когато съм се двоумял дали да наложа дадено наказание различни колеги са ми давали различни съвети как да постъпя според гледната им точка.
И тук бързам да уточня, че НИКОГА когато сме се допитвали един с друг не сме давали информация относно кои играчи са замесени в случая. Или иначе казано тук момента с толерирането или ощетяването на някого отпада.
Поне аз не съм имал по-близки контакти с играчи от сървърите в които съм имал права.
Тук изключвам sun-shine, която така или иначе си играеше според правилата и не е злоупотребявала с това, че си пишехме често на теми извън Bitefight.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
ahuhihi
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Брой мнения : 34
Регистриран на : 03.09.2013

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПон Сеп 16, 2013 5:36 am

Тове че си бил безпристрастен ....похвално...такъв трябва да е всеки ГО.
Колкото до тълкуването..там е наи големия проблем ..и идва от незнанието.ето примерно тълкуването на правилото за подпомагане...примерно с предмети.
Няма как да се ограничат играчите за 50% от цената на предмет.пазара е с мин и макс цена ..тоест ..тои е ограничен от самата игра ..и всичко в рамките на тази мин и макс цена е разрешено. от там насетне идва силата на ГО да прецени кога има подпомагане ..примерно ..
герои 200 ниво продава 5 еднакви оръжия за 100 ниво на друг герои 200 ниво ..очевадно подпомагане...без значение колко % е от цената ..това си е видно.
естествено ..има и по хитри играчи които умеят да се пазят но ..когато ГО е силен рано или късно ще ги хване.Но да ограничиш на своя глава продажбите ...нелепо е.По тая логика ..ГО ще забрани ползата изобщо на пазара ...продадеш ли .наказание ...няма как играчите да си затраят.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПон Сеп 16, 2013 3:50 pm

.когато ГО е силен рано или късно ще ги хване.Въпросът сега е,че вече НЯМА силни Го-та...
А да не говорим какво стана като се появиха сферите...Пълна каша... Самият екип не знаеше кога има наказание кога не(не, че сега знаят)
Върнете се в началото Go down
R0lMing
BiteFight-BG.foruma.biz
BiteFight-BG.foruma.biz
avatar

Пол : Male
Брой мнения : 19
Регистриран на : 15.09.2013
Възраст : 33
Местожителство : Враца баце!

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПон Сеп 16, 2013 5:36 pm

Новите членове не отговарят за сървъра във който играя и нямам право на мнениe, но имам наблюдения, че някой не са много, много активни.
Всеки има право шанс, ще се види занапред как се справят, но не бързайте да храните надежди.
Anakonda, просто не е лош оператор, но пуста активност и куца......
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПон Сеп 16, 2013 5:51 pm

Аз играя при нея в с13...тя първоначално влизаше 1 път седмично...,после взе да влиза всеки ден,но пак не прави нищо...
Последното което беше направила е да сложи банн на един неактивен от клана (7-мо ниво)...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПон Сеп 16, 2013 5:58 pm

Въпреки,че не знам кое е по-добре: оператора да е неактивен,или да е активен но да върши глупости(както повечето)....
Върнете се в началото Go down
n0name
Мениджър
Мениджър
n0name

Пол : Male
Брой мнения : 282
Регистриран на : 29.07.2011
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyПон Сеп 16, 2013 9:41 pm

R0lMing написа:
Новите членове не отговарят за сървъра във който играя и нямам право на мнениe, но имам наблюдения, че някой не са много, много активни.
Всеки има право шанс, ще се види занапред как се справят, но не бързайте да храните надежди.
Anakonda, просто не е лош оператор, но пуста активност и куца......
Ами да ти кажа специално за нея е леко разбираемо, защото е ГА в една друга игра на GF. Сега обаче не мога да се сетя коя беше тя.
И вероятно там и отива повечето време. Отделно е семейна жена с дете и... влиза в играта от работа. Вечерно време, когато може.
Върнете се в началото Go down
https://bitefight-bg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 19, 2013 12:52 pm

R0lMing, реших че е по-добре да обсъдим инфи тук.Предпочитам него защото Инферно, е най голямата *** във играта!.......Не-може да имаш пристрастия към даден клан във с8, sun-shine знае за кои абняри говоря.
..съгласна съм с теб ,че си има пристрастия..
НО в лицето на брутален има доста голяма конкуренция доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302

Иначе аз вече съвсем загубих всякаква надежда за тоя екип...
Смятай до къде се стигна :12 годишни да си правят гавра с тяхдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 19, 2013 3:43 pm

аз нямам регистрация в техен сървар но по това което чета ще са по надеждни от миналите доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 19, 2013 3:48 pm

ами то ако реално погледнем нещата,по-безнадеждни няма накъде...доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Върнете се в началото Go down
ford9
Banned
Banned
ford9

Пол : Male
Брой мнения : 69
Регистриран на : 12.09.2013
Възраст : 31

доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 19, 2013 3:51 pm

слънце ти ми каза преди време за един много добър админ аз не помня точно кои беше но съм сигорен че е вярно защото го казваш ти доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302 аз играя и в 2 сървара на брутален и съм доволен с много леки забелешки но ще ги подмина доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 2002378302
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 EmptyЧет Сеп 19, 2013 3:54 pm

За собственика на този форум ти говорехдоволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 1658706775
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: доволни ли сте от промените в екипа.... ?   доволни ли сте от промените в екипа.... ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
Subject: Re:

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Недостъпен

Добре дошли в нашата общност! Моля пишете на кирилица и спазвайте правилата на форума!
BiteFight-Bg Board Bot





Ранг: Форум бот

Регистриран на: 06.03.2014
Върнете се в началото Go down
 

доволни ли сте от промените в екипа.... ?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Бисери на екипа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bitefight Зона :: Fun Zone :: Дискусии-